Пройшла зустріч студентів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» з працівниками управління Західного офісу Держаудитслужби України в Чернівецькій області

У рамках співпраці з Державною аудиторською службою України 22 червня 2021 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшла зустріч студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з працівниками управління Західного офісу Держаудитслужби України в Чернівецькій області.

Керівник відділу кадрів Пуша В.П. і головний спеціаліст Кушнір І.М. ознайомили студентів – випусників бакалаврату з можливостями їх подальшої фахової самореалізації, а саме: умовами працевлаштування в управлінні Західного офісу Держаудитслужби України в Чернівецькій області.