Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на День відкритих дверей економічного факультету ЧНУ. Захід проводитиметься дистанційно в рамках Дня відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше

Засідання студентського наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

Відбулось засідання студентського наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

Детальніше

Участь студентів у семінарі на тему: «Організація та технологія здійснення біржової діяльності» (на базі «Центру біржових технологій» м. Чернівці)

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича були на семінарі «Центру біржових технологій» м. Чернівців

Детальніше

Науковий семінар на тему: “Вплив інституційних (соціокультурних) та поведінкових факторів на розвиток малого бізнесу і стартапів, їх фінансування (крізь призму генезису економічної науки)”

12 квітня на кафедрі фінансів і кредиту відбулася Науковий семінар на тему: Вплив інституційних (соціокультурних) та поведінкових факторів на розвиток малого бізнесу і стартапів, їх фінансування (крізь призму генезису економічної науки).Доповідач Ткач Євген Вікторович.Основні тези виступу:1. Одним з основних факторів який впливає на розвиток малого бізнесу і стартапів (їх фінансування) та соціально-економічний розвиток загалом є…

Детальніше