Круглий стіл “Практичні аспекти державного фінансового контролю: сучасні виклики”

19 жовтня відбувся круглий стіл “Практичні аспекти державного фінансового контролю: сучасні виклики”.
Студенти-фінансисти 2 та 4 курсів разом із доцентами кафедри фінансів і кредиту Марусяк Н. Л. та Маричем М. Г. відвідали Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області. Начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації – Гарилевич Алла Леонідівна розповіла про принципи роботи управління, нормативно-правову базу, особливості ревізій та аудитів, практичній досвід в Держаудитслужбі.
Завідувач сектору роботи з персоналом – Меленчук Орися Григорівна ознайомила із структурою управління, вказала на компетентності, якими має володіти державний аудитор, перерахувала вакантні посади та можливості майбутнього працевлаштування.Також студенти отримали відповіді на питання щодо практичного застосування теоретичних знань.На зустрічі були присутні учасники науково-практичного гуртка «Фінансовий аналітик», які планують використати отриману інформацію у своїх дослідженнях.
Дякуємо фінансистам-практикам з багаторічним стажем за змістовну розповідь та безцінний досвід!