Зустріч з працівниками Департаменту фінансів Чернівецької ОВА

У рамках вивчення дисципліни «Вступ у спеціальність» студенти-першокурсники кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Юрія Федьковича разом з викладачем доц. Бак Наталією Андріївною продовжили зустрічі з потенційними роботодавцями

31 жовтня студенти-здобувачі освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися з представниками публічної фінансової влади — працівниками Департаменту фінансів Чернівецької обласної військової адміністрації.

Директор Департаменту Дякова Анжела Анатоліївна та її заступники: Кіндрат Володимир Романович – заступник директора – начальник бюджетного управління (член проєктної групи ОП «Фінанси, банківська справа та страхування»);
Чукля Ілля Георгійович – заступник директора – начальник управління доходів та взаємодії з територіальними громадами (випускник кафедри фінансів і кредиту).
Ознайомили першокурсників з практичними засадами функціонування системи управління у сфері державних фінансів, деталізували напрямки діяльності працівників Департаменту, розповіли про особливості бюджетного процесу в умовах воєнного стану.Результативне спілкування з висококласними фахівцями, а також позитивні враження від екскурсії по колишньому палацу Юстиції надихають студентів до здобуття професійних вершин.