Зустріч студентів 3 курсу із представниками ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

Реформування державної пенсійної системи та розвиток недержавного пенсійного забезпечення визначають майбутнє фінансового благополуччя громадян в Україні.
У рамках вивчення видів довгострокового страхування життя та пенсійного забезпечення викладачами кафедри фінансів і кредиту доцентом Кучерівською С. С. та доцентом Поповою Л. В. 27 листопада 2023 р. була організована зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» із представниками ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя». Завдяки цікавій насиченій презентації Володимира Дороша та Тетяни Михайлової студенти ознайомилися із практичним досвідом у сфері довгострокового страхування життя, перевагами програм інвестиційного страхування, накопичувального страхування та можливостями нових пенсійних підходів.
Ми вдячні представникам «Граве Україна» за їхню цікаву презентацію та готовність відповідати на численні запитання (smiley) Ця зустріч надихнула багатьох студентів розглядати можливості страхування як важливий елемент їхнього фінансового плану.
Щиро ДЯКУЄМО ЗСУ за кожен день у безпеці, за можливість вчитися і навчати!