Університетська посвята 31 серпня 2021 року

Кафедра фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  31 серпня 2021 року традиційно привітала студентів, що вступили на 1 та 3 курс спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування економічного факультету.

Зустріч розпочалась в стінах рідного факультету із знайомства студентів із викладачами кафедри. З привітальним словом звернувся до студентів завідувач кафедри доктор економічних наук, професор Нікіфоров П.О., який привітав студентів і побажав наснаги та вдачі у навчанні.

Продовженням свята стала університетська посвята, яка відбулася в резиденції разом з іншими факультетами ЧНУ імені Юрія Федьковича, одного з найстаріших класичних університетів України. На посвяті були присутні студенти 1 та 3 курсу разом із своїми кураторами-викладачами кафедри фінансів і кредиту ас. Легкоступом І.І. та доц. Бак Н.А., батьки та запрошені гості. Цьогоріч урочиста Академія відбулася в офлайн-форматі, що стало справжнім святом для студентів, викладачів і всіх присутніх урочистої Академії. За багаторічною традицією відбулася урочиста клятва студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вітаємо зі вступом до лав студентів і бажаємо ніколи не зупинятися на дорозі Знань. Успіхів Вам та в добру путь!