Учасники студентського гуртка «Страховик & Страхувальник» провели дослідження ринку Чернівецької області для СК «Граве Україна»

Ефективне засвоєння теоретичних знань – це реальне застосування їх на практиці. Саме це зробили учасники студентського гуртка «Страховик & Страхувальник» (науковий керівник – доцент Кучерівська С. С.).

За запитом представників СК «Граве Україна» Анна Човгун, Інна Українець (3 курс), Ольга Репужинська, Василь Романко, Ярослав Карпічєв (5 курс) провели дослідження ринку Чернівецької області. Результатами роботи були задоволені усі: страхова компанія отримала дані та пропозиції щодо оптимізації діяльності; респонденти=потенційні клієнти дізналися про можливості фінансового убезпечення рівня життя; студенти застосували свої знання та вміння й отримали фірмові подарунки від СК «Граве Україна».

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!

Дякуємо «Граве Україна» на співпрацю!

Пишаємося нашими студентами!