Секційне засідання студентської конференції

05 травня 2022 року кафедрою фінансів і кредиту проведено секційне засідання студентської наукової конференції ЧНУ, на якому заслухано доповіді студентів. Після жвавої дискусії навколо кожної представленої проблематики було розподілено такі призові місця.

• 1 місце – Шупер Антон, науковий керівник – доц. Гладчук О.М. , доповідь «Сучасний стан розвитку банківської системи України».
  • 2 місце розділили:
    • Крістіна Герасим , науковий керівник – доц. Марусяк Н.Л. , доповідь «Зменшення негативного впливу карантинних обмежень, зумовлених пандемією, на економічну діяльність МСП шляхом державного регулювання»,
    • Мартинюк Анна, науковий керівник – доц. Гладчук О. М., тематика доповіді «Цифровізація економіки та її вплив на діяльність банків».
  • 3 місце отримали три учасника:
    • Савчук Анастасія, науковий керівник – доц. Бак Н. А., тематика «Фінансування системи охорони здоров’я: реформа та її наслідки»,
    • Кулько Катерина, науковий керівник – доц. Бак Н. А., доповідь «Ухилення від сплати податків як одна з причин тінізації вітчизняної економіки»,
    • Ратушняк Діана. науковий керівник – доц. Бак Н. А., назва доповіді «Проблемні аспекти організації податкового контролю в Україні».

Кафедра фінансів і кредиту бажає здобувачам вищої освіти подальшого натхнення та наукових здобутків!