Круглий стіл «Фінансова грамотність — запорука успішного бізнесу»

10 листопада студенти кафедри фінансів і кредиту спільно зі студентами-коледжистами взяли участь у круглому столі «Фінансова грамотність — запорука успішного бізнесу»

За ініціативи викладачів кафедри фінансів і кредиту доцентів Марича М. Г., Марусяк Н. Л. та викладача коледжу ЧНУ Марич А. В. студенти мали змогу поспілкуватись з власником та керівником ТОВ «Меблі Сіті» Онуфрійчук А. М.Представниця Ledies business club Chernivtsi Альона Онуфрійчук розказувала про ключові моменти створення успішного бізнесу, необхідність поєднання фінансової грамотності та Soft skills для забезпечення його стійкого розвитку

Студенти отримали відповіді на питання, як розпочинати власний бізнес, знайти інвестиції та перетворити бізнес-ідею у відомий бренд. Обговорювалися і можливості сучасних державних програм підтримки бізнесу.Спілкування з успішними випускниками кафедри фінансів і кредиту дає студентам позитивний заряд енергії для навчання і реалізації власних задумів!