Гостьова лекція для за участю директора департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Володимира Лепушинського

17 листопада у І корпусі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” за участю директора департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Володимира Лепушинського.
Цікавою була презентація і розповідь з боку фахівця практика. Обговорення особливостей макроекономічної ситуації, дій НБУ в умовах війни після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію нашої країни.
Було багато питань від студентів ( майбутніх фінансистів, банкірів, підприємців) щодо бачення інфляційних процесів, динаміки валютного курсу, використання криптовалют та ін.
Для студентів важливо коли навчання поєднується з практикою!