Круглий стіл “Страховий бізнес в умовах воєнного стану: тенденції та ризики”

27 жовтня студенти-фінансисти спільно зі студентами-коледжистами взяли участь у круглому столі “Страховий бізнес в умовах воєнного стану: тенденції та ризики” у Центрі мобільного страхування «Софора».
За ініціативи викладачів кафедри фінансів і кредиту доцентів Марича М. Г., Марусяк Н. Л. та викладачів циклової комісії економічних дисциплін коледжу ЧНУ Марич А. В., Семенюк Ю. В. студенти мали змогу поспілкуватись з директором ЦМС “Софора” Раком Б. Ю., керівником відділу Кантемір Х. Ю. та начальником відділення Андрієць М. С.В ході зустрічі студенти почули про послуги, які надає центр мобільного страхування, особливості його роботи в умовах воєнного стану, про можливості працевлаштування.
Розмова вийшла досить цікавою та змістовною. У студентів виникало чимало запитань практичного характеру, на які вони отримали вичерпні фахові відповіді.Організація круглих столів є досить актуальним в нинішній час, оскільки дозволяє нашим студентам відслідковувати сучасні тенденції страхового ринку.