Круглий стіл ” Успішний страховик – історія розвитку ПАТ “Страхова компанія “УСГ”

18 жовтня відбувся круглий стіл ” Успішний страховик – історія розвитку ПАТ “Страхова компанія “УСГ”. Студенти-фінансисти разом із . доцентами кафедри фінансів і кредиту Марусяк Н. Л. та Маричем М. Г. спілкувалися з директоркою обласного управління ПАТ “Страхова компанія “УСГ” Квасняк Оксаною Михайлівною. Страхова компанія “УСГ” ( USG) є одним із лідерів страхового бізнесу в Україні, посідає перші місця за страховими виплатами, що свідчить про її надійність.Оксана Михайлівна розповіла про етапи розвитку компанії та її історію успіху.Було зазначено, що компанія займається тільки ризиковими видами страхування (страхування застави під кредитування, автомобілів, майна, зеленою картою, цивільною відповідальністю і т.д.)
Також на круглому столі було наголошено, що  компанія здійснює медичне страхування  працівників в межах України, проте в межах річного договору.
Щиро дякуємо за цікаву та змістову зустріч  для наших студентів!

18 жовтня студенти-фінансисти разом із доцентами кафедри фінансів і кредиту Марусяк Н. Л. та Маричем М. Г. відвідали ПАТ “Страхова компанія “УСГ”, що входить до австрійської страхової групи «Vienna Insurance Group.
Розповідала про роботу товариства директорка обласного управління — Квасняк Оксана Михайлівна.Було зазначено, що компанія займається тільки ризиковими видами страхування (страхування застави під кредитування, автомобілів, майна, зеленою картою, цивільною відповідальністю і т.д.).
Також Оксана Михайлівна наголосила, що компанія здійснює медичне страхування працівників в межах України, проте в межах річного договору. Страхова компанія “УСГ” ( USG) є одним із лідерів страхового бізнесу в Україні, посідає перші місця за страховими виплатами, що свідчить про її надійність. Щиро дякуємо за цікаву та змістовну зустріч-розповідь для наших студентів!