Була проведена зустріч зі студентами коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича

Основною складовою фінансової системи є бюджетна система. А в умовах військового стану процес формування та виконання бюджету є надзвичайно важливим. Для підвищення обізнаності в цей особливий час 29 квітня 2022 року доцентами кафедри фінансів і кредиту Маричем М. Г. та Марусяк Н. Л. була проведена зустріч зі студентами коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича. Запрошеними гостями, практичними працівниками були нинішні магістри кафедри, які вже займають значні посади в фінансових органах нашої територіальної громади.

А саме:

1. Савчук Анастасія Іванівна, головний спеціаліст-економіст бюджетного відділу фінансового управління Чернівецької міської ради.
  2. Карпенко Юлія Олегівна,, головний спеціаліст відділу фінансового планування та тарифоутворення управління фінансового забезпечення та публічних закупівель Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради.
  3. Одочук Володимир Степанович, фахівець з публічних закупівель Управління освіти Чернівецької міської ради.

Вони поділилися корисними порадами та особливостями роботи органів бюджетної сфери міста Чернівці. Нашими гостями було відмічено про важливість продовження навчання студентами коледжистами за освітньою програмою першого бакалаврського рівня «Фінанси, банківська та страхування» , оскільки саме вони стануть тими фахівцями, які будуть відбудовувати нашу країну після Перемоги.