Інструктаж для Реєстрації на ЗНО для 5-го курсу

1. http://econom.chnu.edu.ua/advert/shanovni-abituriyenty-osvitnogo-rivnya-magistr ссилка по якій можна скачати заяву-анкету та зареєструватись в реєстраційній формі (23-24 травня визначені дні для менеджерів коли заповнюєте цю форму).

2. Спочатку заповнюєте заяву-анкету, яка додана нижче (в кого не вдасться скачати з сайту по верхній ссилці).

3. Після заповнення заяви, ви реєструєтесь по ссилці поданій вище. Потрібно роздрукувати заяву та її сфотографувати і прікріпити до реєстраційної форми. Якщо немає можливості роздрукувати, то заповнюєте її в файлі ворд, який поданий нижче і в графі ваш підпис друкуєте ваше прізвище. Також фотографуєте 1 та 2 сторінку паспорта та ідентифікаційний код, фотографію 3*4, які прикріплюєте до реєстрації. Намагайтесь щоб всі фото документів були чіткими.

4. Після надходження форми до наших спеціалістів, вони її обробляють і надсилають вам для перевірки. Перевіривши дані ви маєте їм відповісти що все добре, і тоді вони сформують остаточну реєстрацію.

5. Потім надішлють вам по вказаній в заяві адресі роздруковану форму, з якою ви будете складати іспит.

6. Інна Платонова тел. 0506682395 (відповідальна за реєстрацію документів на нашому факультеті, просила дзвонити 23-24 травня, якщо виникнуть якісь запитання).