Останні новини

Вітаємо!

Колектив економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сердечно вітає доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Наталію Михайлівну Терлецьку з 60‑річчям і бажає улюбленій ювілярці здоров’я, невичерпної наснаги, неординарних ідей та нових творчих здобутків, родинного затишку й духовного піднесення на многії-многії літа!

Детальніше

Практичне заняття “Як побудувати кар’єру менеджера”

Для студентів спеціальності “Менеджмент” продовжується он-лайн практичний курс професійного спрямування. 21 травня відбулося заняття на тему “Як побудувати кар’єру менеджера”, яке провела керівник маркетингової служби компанії “Сітка Захід” Христина Євчук.

Детальніше

Пара з економістом Ukraine Economic Outlook

28 квітня на парі з макроекономіки на 8:20 у доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Сторощука Богдана Дмитровича зі студентами першого курсу спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа і страхування” і 073 “Менеджмент” спілкувався Григорій Володимирович Кукуруза, економіст Ukraine economic outlook – незалежної групи макроекономічного аналізу та прогнозування, яка є приватною організацією, що спеціалізується на створенні незалежних від уряду і корпорацій макроекономічних прогнозів розвитку економіки України.

Детальніше

Генетичний код української нації

Генетичний код української нації – неповторний, незабутній, невимовно гарний та барвистий!! І ми як завжди, дружньою родиною викладачів та студентів кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування із задоволенням приєднались до цього свята.

Детальніше