Останні новини

Диплом доктора PhD отримала наша аспірантка

Диплом доктора PhD отримала аспірантка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Нафус Інна Іванівна, яка під керівництвом проф. Галушки З.І. підготувала та захистила дисертацію на тему “Нагромадження соціального капіталу на різних рівнях функціонування економіки”.

Детальніше

Відбулося спільне засідання студентського наукового гуртка і наукового семінару кафедри

На кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування відбулося спільне засідання студентського наукового гуртка і наукового семінару кафедри. З доповідями виступили студенти 473 групи Карп Олександр і Махніцька Христина. Вийшло цікаво, невимушено, креативно.

Детальніше

Ґендерна рівність та якість менеджерських рішень: гостьова лекція експертки Юлії Грицку-Андрієш

18 березня цього року студенти-менеджери груп 273-1 та 273-2 на лекційному онлайн занятті з курсу «Лідерство та добробут» мали круту можливість отримати низку практичних лайфхаків з питань впливу ґендерного чинника на ефективність управлінських рішень.

Детальніше

Стейкхолдерський підхід у забезпеченні якості освіти

2 березня 2021 р. на кафедрі економічної теорії менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся методичний семінар на тему: «Формат та можливості кафедри щодо співпраці зі стейкхолдерами в питаннях забезпечення якості освітньої програми та її практичної орієнтації».

Детальніше

Компетентнісний підхід: бачення та розуміння студентів

Стрімкі зміни сучасного суспільства вимагають адаптивності, зокрема й ОП ЗВО. Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування постійно здійснює моніторинг думки своїх студентів щодо їх розуміння управлінської діяльності та вимог бізнесу до компетентісних якостей менеджера.

Детальніше

Вручення дипломів магістрам

30 грудня 2020 року на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування відбулося урочисте вручення дипломів 22 магістрам спеціальності «Менеджмент». Така подія – це справжнє свято для адміністрації факультету, професорсько-викладацького складу кафедри та студентів, адже є підсумком багаторічної плідної співпраці, професійних досягнень, незабутніх емоцій та безцінного досвіду.

Детальніше