Зустріч-знайомство студентів 1 курсу з освітньо-професійною програмою «Менеджмент»

1 вересня 2024 року відбулась зустріч з 82 студентами 1 курсу спеціальності «Менеджмент» та професорсько-викладацьким складом кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування. Викладачі кафедри на власному досвіді окреслили переваги майбутньої професії менеджера, перспективи розвитку управлінської діяльності у процесі відбудови держави на різних рівнях, більш детально обговорили деталі освітнього процесу на економічному факультеті.

Завідувач кафедри проф. Галушка Зоя Іванівна підкреслила, що освітня програма «Менеджмент» спрямована, насамперед на те, щоб підготувати випускника до роботи в сучасних умовах, навчити їх розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми, які характеризуються комплексністю і невизначеністю умов у сфері менеджменту з урахуванням позицій та потреб зацікавлених сторін (стейкхолдерів), а також тенденцій розвитку спеціальності. Велику увагу було приділено питанню про можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії, зокрема, через індивідуальний вибір здобувачами навчальних дисциплін.

Представники студентського самоврядування розповіли про напрямки реалізації для першокурсників через залучення до діяльності студентського парламенту та профбюро студентів економічного факультету.

Теплі привітання, щирі побажання та жваві обговорення з першокурсниками традиційно завершились екскурсією разом із кураторами академічних груп до Резиденції митрополитів Буковини і Далмації.