Засідання студентського наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

16 квітня 2024 р. у рамках щорічної студентської конференції ЧНУ ім. Ю. Федьковича проведено засідання секції економічної теорії, менеджменту і адміністрування. До роботи секції, відповідно до запланованих заходів, долучились студенти наукового гуртка «Сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку» (Анна Гончарук, Ангеліна Дроздовська, Ксенія Дутка, Анастасія Коломієць, Вікторія Морар, Олександра Моташко, Крістіна Мусурівська, Ігор Саргош, Наталія Сендецька, Станіслав Скрипа, Богдана Соловка,  Василь Фецик, Михайло Хрищук, Ірина Чеботар), керівник гуртка – к.е.н., доцент Запухляк В.М. та інші викладачі кафедри.

Зустріч розпочалась із вітального слова завідувача кафедри, д.е.н., проф. Галушки З.І., після якого студенти і викладачі обговорили актуальні проблеми сучасної управлінської теорії та практики. Зокрема предметом наукової дискусії були питання ефективної цифрової трансформації, управління брендами, антикризового менеджменту, жіночого лідерства, управління талантами, проєктного менеджменту. Із доповідями на науковому заході виступили:

Анатолій Курик («Вплив цифрової трансформації на продуктивність праці», науковий керівник – к.е.н., асист, Бойда С. В.);

Антоніна Мироняк («Особливості створення та управління українських брендів одягу», науковий керівник – к.е.н., асист. Бойда С.В.);

Вікторія Морар («Особливості антикризового менеджменту в умовах сучасного будівництва», науковий керівник – к.е.н., доц. Сторощук Б.Д.);

Єлизавета-Анна Петрусенко («Управління талантами та розвиток персоналу», науковий керівник − к.е.н., асист. Бойда С.В.);

Дарина Родімкіна («Вплив росії на економіку України», науковий керівник – к.е.н., асист. Бойда С.В.);

Богдана Соловка («Жіноче лідерство в сучасному менеджменті», науковий керівник – к.е.н., доц. Заволічна Т.Р.);

Василь Фецик («Обґрунтування ініціації інноваційного проєкту постачання чистої питної води у м. Чернівці», науковий керівник – д.е.н., проф. Галушка З.І.).

Захід відбувся в атмосфері невимушеного і водночас активного спілкування студентів та викладачів. Кращою, за результатами голосування, визнано доповідь Василя Фецика, хоча й інші дослідження були виконані і презентовані  на високому рівні.