Вручення дипломів магістрам

30 грудня 2020 року на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування відбулося урочисте вручення дипломів 22 магістрам спеціальності «Менеджмент». Така подія – це справжнє свято для адміністрації факультету, професорсько-викладацького складу кафедри та студентів, адже є підсумком багаторічної плідної співпраці, професійних досягнень, незабутніх емоцій та безцінного досвіду.

Теплі слова привітань лунали від декана економічного факультету – доктора економічних наук, доцента Білоскурського Руслана Романовича, завідувача кафедри – доктора економічних наук, професора Галушки Зої Іванівни, викладачів кафедри, які пліч-о-пліч пройшли разом із випускниками цей неймовірний шлях професійного становлення. Шановні наші випцскники! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став для вас не лише документом про вищу освіту, здобутим в одному з кращих ВУЗів України, але й ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!