Вітаємо 55 першокурсників бакалаврату в менеджерській родині економфаку ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Напередодні першого дня навчання 55-х першокурсників, що обрали ОП «Менеджмент організацій і адміністрування» денної форми навчання, проведено організаційну зустріч: «VIVAT ACADEMIA!».

Спершу зустрілися в улюбленому всіма студентами економфаку скверику біля 14-го корпусу. Приємно було побачитися «наживо», а не за аватарками в групі Тelegram. «Команда кафедри цінує довіру кожного з вас. Ми спільно опануємо кращі менеджерські skill, щоб здійснилися ваші очікування. Ви станете креативними менеджерами, про що писали в своїх мотиваційних листах. Україні потрібні професійні керівники!» – привітала першокурсників Тетяна ЗАВОЛІЧНА, яка спілкувалася зі студентами в ході вступної кампанії. Вона познайомила першокурсників з кураторами груп – Галиною ПОЧЕНЧУК та Світланою БОЙДОЮ.

Війна змінила плани переважної більшості. Багато із звичного перестало працювати і в цих умовах завдання університету забезпечити якісне і безпечне навчання у своїх стінах:

– В першу чергу куратори ознайомили студентів з правилами поводження у разі повітряної тривоги, розташуванням укриття.

– Відтак менеджери дружньою ходою пройшлися містом до корпусів 1 та 2, де проходи муть пари у менеджерів, показали наукову бібліотеку, укриття та зупинки транспорту, які знадобляться.

Емоційну насолоду наші першокурсники отримали від екскурсії по українському Хогвартсу – Архітектурному ансамблю Резиденції митрополитів Буковини і Далмації. Дякуємо неймовірному Миколі Косташу за цікаву екскурсію! Студенти  оглянули Храм Трьох Святителів, Мармурову, Блакитну, Червону зали та дендропарк, послухали церковний спів та помолилися за Перемогу! А які маємо круті селфі та фото!

На балконі Мармурової зали першокурсників-менеджерів привітав декан економічного факультету Руслан БІЛОСКУРСЬКИЙ: «Сьогодні перед вами відкривається нова сторінка життя – студентська пора. Ми дякуємо ЗСУ за можливість реалізовувати свої плани. Економічний факультет – це простір розвитку партнерства, фаховості та особистості».

Також куратори повідомили інформацію щодо особливостей організації навчального процесу (розклад та час занять, розташування аудиторій). Особливу увагу було приділено питанням командоутворення, визначення лідерів студентських груп щодо різних аспектів майбутнього студентського життя. Сучасна освіта та вимоги складних реалій вимагають від викладацького складу не тільки донести до студентів знання, сприяти формуванню професійних компетенцій, стільки запалити жагу до знань, мотивувати, допомогти знайти свій талант, стати опорою. Перша зустріч стала першим кроком до досягнення зазначених цілей.