Відбулася чергова зустріч стейкхолдерів освітніх програм з менеджменту

Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування тісно співпрацює з партнерами з Поліського національного університету (кафедрою економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління – зав. кафедри проф. Якобчук В.П. та кафедрою менеджменту організацій – зав. кафедри – доц. Присяжнюк О.Ф.). 15 березня відбувся Круглий стіл з обговорення освітніх програм з менеджменту, підготовлених до акредитації  у Поліському національному університеті. До участі в обговоренні приєдналася зав. кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ проф. Галушка З.І. як зовнішній стейкхолдер освітньої програми з менеджменту другого (магістерського) рівня. Такі зустрічі вкрай важливі, адже це дає можливість не лише  ознайомлення, а й обговорення, внесення пропозицій при розробці освітніх програм та навчальних планів, дозволяє обмінятися досвідом підготовки освітніх програм до акредитації.

Учасники Круглого столу значну увагу приділили необхідності узгодження в освітній програмі таких складових елементів як: унікальність освітньої програми, додаткові фахові компетенції, додаткові програмні результати навчання, перелік вибіркових дисциплін та структурно-логічна схема послідовності їх викладання. Ще одна проблема, яка виникла при обговоренні, – це встановлення зв’язку між місією та стратегією університету та визначенням унікальності освітніх програм.

Дискусійного характеру набуло   обґрунтування підходів до визначення оптимальної кількості програмних результатів навчання, що забезпечує кожна дисципліна.  Зустріч стейкхолдерів освітніх програм стала важливим кроком для виявлення потенційних можливостей удосконалення й підвищення якості освітніх програм.