ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ТРАНСФОРМАЦІЇ АКРЕДИТАЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ

Доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, кандидат економічних наук Сторощук Богдан Дмитрович в лютому цього року подав заявку та резюме на конкурсний відбір до складу експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. В травні від був допущений до навчання для експертів на базі платформи Prometeus, після завершення якого успішно здав тестування. Після цього він отримав домашнє завдання, після успішного виконання якого був допущений до тренінгу експертів від НАЗЯВО. В серпні на НАЗЯВО за результатами проходження тренінгу Сторощук Б.Д. був затверджений експертом НАЗЯВО. У вересні-жовтні в якості експерта брав участь в акредитаційній експертизі магістерської освітньої програми з менеджменту в Дніпровському державному університеті з Камянського.

Відповідно до цього, керівництво економічного факультету доручило Сторощуку Б.Д. підготувати доповідь на методичну раду з проблем тенденцій та перспектив трансформації акредитаційного процесу. В процесі доповіді розглядалися основні нормативні зміни відповідно до нового Положення про акредитацію освітніх програм, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України № 686 від 15 травня 2024 року, зміни в оформленні матеріалів самооцінки, важливі складові забезпечення якості вищої освіти, ключові тенденції та перспективи трансформацій в даній сфері. Обговорення доповіді викликало тривалу, активну та плідну дискусію.