Свято знайомства з першокурсниками

4 листопада 2022 року відбулася зустріч-знайомство студентів-першокурсників спеціальності «Менеджмент» з колективом кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, студентською родиною та особливостями і «родзинками» їхньої майбутньої професії. До організації та проведення зустрічі долучилися найбільш активні студенти-менеджери третього курсу.

Захід відбувався у розважально-інтелектуальному стилі «NEWTONE SHOW». Різноманітні конкурси дали можливість студентам проявити свої інтелектуальні та творчі здібності, знайти спільні інтереси, познайомитися ближче. Кожна з груп першого курсу підготувала креативні представлення. Найбільш активні студентські команди отримали цінні нагороди: кубок, сертифікат на 50 одиниць криптовалюти Dogecoin; сертифікат на 50% знижки на «NEWTONE SHOW»; сертифікат на 500 грн у «Букініст»; сокирку від Бартки, турецькі солодощі, бонусні бали з економічної теорії від д.е.н., проф., зав. кафедри Галушки З.І., а також навчальні посібники з мікроекономіки від к.е.н., доц. кафедри  Сторощука Б.Д.

Українська вишиванка та патріотичні елементи в одязі додавали наснаги і віри у ПЕРЕМОГУ України та впевненості у власних силах!

Завершенням заходу став традиційний обряд посвяти, під час якого студенти 1-го курсу дали «клятву менеджера» і відчули себе повноцінними членами МЕНЕДЖЕРСЬКОЇ РОДИНИ! Студент четвертого курсу Федірчик Роман виконав авторську пісню, що вже стала гімном менеджерів. Щиро дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і навчати!!!