Стейкхолдерський підхід у забезпеченні якості освіти

2 березня 2021 р. на кафедрі економічної теорії менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся методичний семінар на тему: «Формат та можливості  кафедри щодо співпраці зі стейкхолдерами в питаннях забезпечення якості освітньої програми та її практичної орієнтації».

В ході семінару було обговорено напрями та форми співпраці кафедри зі стейкхолдерами (Галушка З.І., Поченчук Г.М.), окреслено можливості співробітництва щодо якості змісту освітніх програм з освітнім середовищем – кафедри інших ВНЗ України, які працюють за схожими програмами (Сторощук Б.Д.), розглянуто форми співпраці з регіональним бізнес середовищем та сферою місцевого управління (Заволічна Т.Р., Кравець В.І., Кузьмук І.Я.).

Результатом дискусії стало визначення подальших напрямів роботи кафедри із стейкходерами в чотирьох зрізах: студенти та абітурієнти (врахування думки щодо змісту ОП в частині дисциплін вибору), освітнє середовище (структура ОП, її відповідність сучасним професійним вимогам), бізнес середовище (сучасні вимоги до компетенції менеджера), державні структури (органи регіонального управління та місцевого самоврядування в контексті врахування регіональної специфіки).