Сансара від менеджерів рідному факультету з нагоди 50-ти річчя!

Менеджери, зазвичай, самі своїми руками нічого не роблять, бо мають талант об’єднувати ресурси та стимулювати інших до праці. Проте, те, що для них є цінністю, то вони роблять самі. Так, до ювілейного 50-ти річного Дня економічного факультету наші студенти-менеджери з щирою любов’ю самі «від А до Я» створили чудову сансару.

Трек №2 Альбому “ECONOMUSIC 5.0”

• Вокал – Рагім Айвазов, Роман Федірчик. Реп – Олександр Карп.
  • Аранжування – Рагім Айвазов.
  • Текст – Погорена Тетяна

«Любий Економ,

Так, так, ми вже бачимо як ти здивовано піднімаєш брову, побачивши від своїх менеджерят листа, а не просто коротке повідомлення та стікери в Telegram і усміхнено подумаєш: «Ех, нема спокою з цими малими, або знову щось накоїли, знову рятувати треба, знову сварити та життю вчити, знову обнімашками гріти..»

Але ми знаємо, що заварюючи зараз собі ранкову каву, ти з особливим теплом пригадаєш нашу першу зустріч, наші хвилювання і твій батьківський спокій, наші перемоги і твій неймовірний захват, наші поразки і твою безмежну підтримку, наші мрії і твою впевненість у тому, що всі вони здійсняться.

Не хвилюйся, рідний, цього разу ми просто хочемо сказати, що дуже тебе любимо. І не тому, що ти найкращий з усіх факультетів, а тому, що ти такий – Єдиний.

З Днем народження, друже!

Твої люблячі менеджерята – випускники 4 та 5 курсу».