Принципи академічної доброчесності

28 жовтня відповідальним по кафедрі (відповідно і куратором академічної групи), була проведена інформаційна година в рамках заходів з популяризації академічної доброчесності студентам групи 173-2 спеціальності “Менеджмент”.

Були роз’яснені студентам основні правила та принципи академічної доброчесності, нормативно-правова база, наслідки порушень правил академічної доброчесності та показані інформаційні джерела (сайти університету, факультету, кафедри) де можна знайти та ознайомитись з відповідною інформацією.

Також старостою групи Мажар Вікторією Михайлівною, яка напередодні відвідала загальноуніверситетський вебінар з академічної доброчесності для студентів ЧНУ, було доповнено інформаційну годину інформацією про правила цитування та оформлення списку використаної літератури для своїх колег по групі.