Пройшла гостьова лекція «Стратегія управління розвитком персоналу у сучасній організації»

12.04.2022 року до студентів-менеджерів з гостьовою лекцією «Стратегія управління розвитком персоналу у сучасній організації» завітала випускниця спеціальності «Менеджмент» кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ, нині менеджер міжнародної ІТ – компанії В2В Soft Марина СОБОЛЄВА.

При обговоренні лекції на прохання студентів Марина пояснила майбутнім випускникам низку питань щодо можливості працевлаштування та кар’єрного зростання фахівців з менеджменту в ІТ- компаніях. На власному прикладі вона показала, як фахівцю з менеджменту знайти своє місце в ІТ-сфері, які знання та компетенції необхідні для працевлаштування, як правильно скласти резюме, як поводити себе на співбесіді, як пристосуватися у новому колективі, які можливості побудувати кар’єру в одній компанії.

Студенти  обговорили проблему, як поєднати теоретичні університетські знання з практичними завданнями, що їх ставить компанія перед працівником; зацікавилися інформацією про те, як вести пошук першого місця роботи, як презентувати себе та свої знання; на те, чи варто паралельно з навчанням в університеті вести пошук курсів неформального навчання, щоб максимально бути готовими до роботи в ІТ-компаніях, чи  варто пробувати найматися на роботу під час навчання в університеті.

Дякуємо Марині! Будемо організовувати нові зустрічі з нашими випускниками!