Проблеми нагромадження та розвитку соціального капіталу в умовах війни

29 квітня 2024 року відбувся науковий семінар “Проблеми нагромадження та розвитку соціального капіталу в умовах війни”, організований кафедрою економічної теорії, менеджменті і адміністрування. Аспіранти кафедри представили для обговорення результати досліджень з питань ролі громадських організацій та благодійних ініціатив у формуванні соціального капіталу, використання Інтернет-технологій та інформаційних платформ для зміцнення соціального капіталу, впливу соціальних медіа на розвиток соціальних зв’язків. В процесі обговорень та дискусій було визначено надзвичайно важливу роль соціального капіталу у формуванні корпоративної соціальної відповідальності в умовах сучасних викликів, а також важливість врахування культурних та ціннісних компонент у формуванні соціального капіталу.