Презентація спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на «Дні відкритих дверей ЧНУ ім.Ю.Федьковича»

День «Відкритих дверей» нашого славного ЧНУ ім.Ю.Федьковича додав позитивної енергії та укріпив впевненість у гідне майбутнє нашої України! Адже абітурієнти 2024 – це сильні, розумні та креативні молоді люди, які зможуть здійснити економічний прорив нашої держави після нашої Перемоги! Президент Володимир Зеленський в розмові зі студентами нашого університету наголосив, що, власне, молоде покоління реалізовуватиме «План Маршала» з відновлення та розвитку могутності України.

Спеціальність «МЕНЕДЖМЕНТ» кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім.Ю.Федьковича готує бакалаврів та магістрів стаціонарної та заочної форми навчання з галузі знань 07 – Управління та адміністрування. Це фахівці-практики, які працюють керівниками обласних, міських та районних органів влади, директорами виробничих та посередницьких підприємств, управлінцями в банках, менеджерами в міжнародних проєктах. Ми гарантуємо якісну освіту класичного університету, яку забезпечить високопрофесійний професорсько-викладацький склад: 4 доктори та 10 кандидатів економічних наук. Студенти можуть проходити міжнародне стажування в понад 60 Європейських ЗВО-партнерах та мають унікальну можливість після 2 курсу отримати подвійний франко-український диплом в Університеті Лотарингії (м.Мец, Франція). Нашою перевагою є поєднання в навчанні класичних теорій управлінської науки (hard skills) з розвитком soft skills – бізнес-практикою, тренінгами, майстер-класами, коуч-сесіями з топовими менеджерами та підприємцями регіону.

Успіхи на економічному фронті залежать від спроможності управлінців різних рівнів сформувати адекватні стратегічні плани та забезпечити ефективність їх практичної реалізації і нашим внеском в Перемогу та ефективне відновлення могутності України є формування високопрофесійних фахівців-економістів. Круто, що випускники кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування сьогодні привели вже своїх дітей, сестер та братів на ближче знайомство з командою економічного факультету!

Дякуємо ЗСУ за можливість втілювати мрії молоді! Ми не підведемо…

Все буде – Україна!