Викладачами кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, кураторами груп 373-1, 373-2 д.е.н., проф. Поченчук Г. М. та к.е.н., асист. Бойдою С.В. 4 жовтня 2024 року проведено виїзне міждисциплінарне заняття 4 жовтня 2024 року на базі ТОВ «АРТЕОНЕКОВУД». Воркшоп організовано у рамках вивчення курсів «Ситуаційний менеджмент» і «Зовнішньоекономічна діяльність».
Ми живемо, навчаємось і працюємо у світі, де знання постійно оновлюються, де кожного дня виникають ситуації, з якими раніше не доводилось стикатися, і які потребують оперативного вирішення. Проведення заходів такого типу відрізняється високою інтенсивністю групової взаємодії, активністю учасників і можливістю набути актуальний практичний досвід.
Тематика та формат зустрічі дозволили поєднати навчальний і просвітницький аспекти. «Артеонековуд» – сучасне деревообробне підприємство, яке виготовляє дерев’яні вироби та матеріали для зовнішніх і внутрішніх інтер’єрів із термічно-модифікованого дерева. Основними видами продукції є шпаківні, годівнички, будиночки для тварин, птахів та комах, вироби з термососни, термобука, термограба, дерев’яні кухонні дошки. Підприємство використовує технологію безвідходного виробництва та повністю екологічні матеріали. Таке бачення менеджменту підприємства цілком узгоджується з «Цілями сталого розвитку України до 2030 року», зокрема з ЦСР 12 «Відповідальне споживання та виробництво».
Про специфіку виробничого процесу, логістичні зв’язки, напрями стратегічного розвитку підприємства та вміння вирішувати поточні ситуаційні завдання студентам розповів директор з виробництва ТОВ «Артеонековуд» Полоз Василь Степанович.
Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з особливостями організації експортної діяльності, оскільки «Артеонековуд» експортує свою продукцію до Нідерландів, Польщі та інших країн. Також на прикладі підприємства студенти розглянули практичний кейс щодо адаптації бізнесу до роботи в умовах дефіциту електроенергії. Для того, щоб безперебійно працювати за відсутності електропостачання на підприємстві встановили гібридну сонячну станцію потужністю 60 КВт / год., 2 гібридних інвенторних генератори та акумуляторні батареї на 30 КВт. Таке обладнання дозволяє бути автономними, виготовляти продукцію незалежно від відключень централізованого електропостачання.
Студенти активно брали участь в обговоренні управлінських процесів, а також отримали цінні практичні поради у галузі менеджменту та особистісного розвитку.
Дякуємо ТОВ «АРТЕОНЕКОВУД» за сприяння та співпрацю!