Посвята в студенти спеціальності «Менеджмент»

19 вересня 2024 року відбулось найочікуваніше дійство для кожного першокурсника – офіційна посвята в студенти спеціальності «Менеджмент». Наші першокурсники стають студентами під час війни, що є неабияким випробовуванням для кожного з нас. Проте завдяки неймовірним зусиллям та мужності ЗСУ ми маємо можливість продовжувати повноцінний тімбілдінг менеджерської родини економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича  і прийняти до своїх лав 84 першокурсники з усіх куточків України.

Ми безмежно дякуємо нашим захисникам, які відчайдушно боронили і продовжують боронити нашу державу і завдяки яким ми можемо здобувати гідну освіту та примножувати країну талантами і здобутками.

Гаслом цьогорічної посвяти у студенти кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування є: «Народжені перемагати!», адже наша місія сьогодні – наближати Перемогу, змінюватися та зміцнювати Україну, відбудовувати нашу державу, робити її процвітаючою та інноваційною.

Першокурсники отримали дуже цікаве завдання: студентам було запропоновано представити певний період з новітньої історії України, переробити відому пісню на новий лад, пов’язаний зі студентством, університетом та рідною кафедрою, з чим вони впорались просто неймовірно!

Також викладачі кафедри та студенти 1-4 курсів довели, що вони є не тільки креативними та амбітними управлінцями, але і підтримують спортивні традиції великої менеджерської родини, організувавши щорічні змагання з гри у волейбол.