Підвищення викладацької майстерності

Сучасному викладачу необхідні гнучкість і нестандартність мислення, вміння адаптуватися до швидких змін умов життя. Професіоналізм фахівця проявляється в систематичному підвищенні кваліфікації, творчій активності, здатності продуктивно задовольняти зростаючі вимоги суспільного виробництва й культури, в особистісному вдосконаленні, що включає самоосвіту й самовиховання.

Такі можливості надає проєкт з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge» від компанії UGEN у співпраці із Deloitte Ukraine, Softserve, PwC Ukraine, KPMG, Genesis, ПрАТ «Концерн Хлібпром», участь у якому взяла доцентка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування д.е.н. Галина ПОЧЕНЧУК.

Так, Поченчук Г. взяла участь у Tech Summer Bootcamp for Teachers 2023, це – серія воркшопів від експертів SoftServe за підтримки МОН України, спрямована на актуалізацію навчальних курсів для студентів; у тематичній серії вебінарів «Сучасний викладач» від UGEN.

Участь у таких проектах дає змогу розвивати м’які навички, підвищувати професійні компетентності, розширювати форми й методи викладання, роботи зі студентами, оцінювання на основі сучасного інструментарію