Партнерська лекція-практикум з курсу «Управління проєктами»

24 жовтня 2024 року відбулась партнерська лекція-практикум з курсу «Управління проєктами. Практикум» для студентів спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг». Спікерами заняття виступали к.е.н. асистентка кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування; фінансова консультантка, бізнес-психологиня; експертка з питань організації внутрішнього контролю по міжнародним стандартам Віра ТИМЧАК та викладач Міжнародного Інституту Бізнесу; експерт з питань розробки та імплементації стратегії і побудови ефективних бізнес-систем;  керівник проєктів з підвищення ефективності бізнесу  Дмитро КОВАЛЬОВ.

Захід був спрямований на глибше ознайомлення учасників із практичним застосуванням методології OKR (Цілі та ключові результати) в управлінських проєктах, що допомогло студентам визначити основні елементи OKR та як їх можна впроваджувати для досягнення успішного управління проєктами, ефективного планування та реалізації стратегічних цілей організацій. Заняття проведено у формі інтерактивної лекції з практичними вправами, де студенти мали можливість обговорювати реальні кейсові ситуації з використанням OKR у проєктах, а також самостійно формувати OKR для проєктів у рамках групової роботи. Завершення заняття супроводжувалося активним обговоренням теми, обміном досвідом та відповідями на запитання.