Круглий стіл аспірантів кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування

28 грудня 2023 року відбулося засідання Круглого столу аспірантів кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування на тему: «Актуальні проблеми розвитку економіки: інструменти проєктного менеджменту».

З науковими доповідями виступили аспіранти першого року навчання:

1. Порчук Петро Романович
  2. Шумейко Вадим Іванович
  3. Кирпушко Віталій Ярославович.

Тема наукового Круглого столу є дуже важливою з багатьох причин. Зосередження на актуальних проблемах дозволяє виявити виклики, які стикаються сучасні підприємства, галузі, суспільство в умовах воєнного стану та невизначеності зовнішніх впливів.

Проєктний менеджмент у таких умовах виявився одним із найефективніших інструментів для досягнення цілей та розвитку бізнесу. Вивчення інструментів проєктного менеджменту допомагає зрозуміти, як організації можуть забезпечити ефективне управління, зрозуміти, які виникають проблеми в управлінні та які механізми їх розв’язання.

Круглий стіл надав можливість його учасникам обмінятися досвідом, ідеями та найкращими практиками в галузі проєктного менеджменту. Це сприяє збагаченню знань та підвищенню кваліфікації учасників, стимулюванню подальших досліджень.

Практика проведення Круглих столів кафедрою економічної теорії, менеджменту і адміністрування  забезпечує можливість розширити мережу контактів між вченими, здобувачами освіти, бізнес-представниками та іншими учасниками. Взаємодія та обмін інформацією ведуть до нових партнерств, співпраці та можливостей.