Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування виступила співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Механізм управління розвитком територій»

Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування від імені Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича виступила співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Механізм управління розвитком територій» (27-29 жовтня 2021 р.).

З колегами з Поліського  національного університету (завкафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління проф. Якобчук В.П.) та з інших навчальних закладів продовжується довготривала співпраця  щодо організації та проведення міжнародних науково-практичних конференцій та Круглих столів проводиться з 2017 року (ІII Міжнародний науково-практичний форум «Інтелектуальна економіка в умовах суспільних трансформацій: перспективи державно-приватного партнерства», 27 червня 2017 року.

Житомир: ЖНАЕУ, Науково-практ. круглий стіл «Економіка і врядування: проблеми соціалізації» , 27-28 жовтня 2017 року, м. Чернівці; ІV міжнародна Шумпетерівська конф. «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера: погляд із минулого в майбутнє». Чернівці, ЧНУ, 2018; ІV Міжнародний науково-практичний форум «Інтелектуальна економіка в умовах суспільних трансформацій»: Житомир, ЖНАУ.  25 жовтня 2018 р.; Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Інструменти і практики публічного управління в контексті децентралізації”, 19 червня 2018 року.

Житомир : ЖНАЕУ, 2018; Міжнародна науково-практична конференція “Механізм управління розвитком територій”, 20-21 жовтня 2020 р. м. Житомир).