Формування індивідуальної траєкторії навчання через вибір освітніх компонент студентами 2-го курсу денної форми навчання ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування»

Індивідуальна освітня траєкторія здобувача вищої освіти реалізується через вільний вибір частини навчальних дисциплін, виходячи з особистих потреб, навичок та майбутніх професійних інтересів. Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування постійно удосконалює ОПП на засадах студентоцентрованого підходу та з врахуванням сучасних реалій української економіки.

21 березня 2024 року відбулось представлення вибіркових дисциплін на 2024-2025 н. р. ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» освітнього рівня «Бакалавр» для студентів 2-го курсу денної форми навчання.

Куратори груп 273-1 д.е.н. Поченчук Г.М. і 273-2 к.е.н. Бойда С.В. розповіли студентам про загальну процедуру обрання вибіркових дисциплін на 5, 6 семестри навчання, ознайомили з кафедральним переліком вибіркових компонент та надали стислу інформацію про кожну дисципліну, відповіли на додаткові питання студентів. Студенти активно обговорювали між собою та з кураторами проблематику курсів і компетенції, які вони формують.

Також куратори ознайомили здобувачів вищої освіти з Каталогом факультетських вибіркових дисциплін для студентів 2-го курсу на 2024-2025 н.р.

З презентацією можна ознайомитись тут.

Більшість здобувачів вищої освіти обрали такі курси: «Ситуаційний менеджмент», «Креативний менеджмент», «Бізнес-тренінг з фахової успішності» з Каталогу кафедри; «Командоутворення», «Фінансування та організація власного бізнесу» з Каталогу факультету.

Бажаємо, щоб обрані курси розширили та поглибили управлінські знання і навички, сприяли особистісному розвитку та професійному зростанню!