Брейн-ринг “It’s Econom, baby”: команда менеджерів в грі!

В низці заходів, присвячених святкуванню 50-ти річчя економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, креативністю та запалом командного духу вирізнився брейн-ринг знавців економіки та історії рідного факультету.

Брейн-ринг “It’s Econom, baby” відбувся 12 травня 2021 року в поєднанні двох форм гри – «наживо» офлайн (наукова бібліотека ЧНУ) та з прямою трансляцією в онлайн http://meet.google.com/erm-cwkt-tof.

Участь у грі взяли 7 команд студентів, по одній із кожної кафедри та зіркова команда викладачів. Природно, що викладачі та студенти кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування активно долучилися до змагання – організовували й модерували брейн-ринг та головне – азартно боролися за звання «Найкраще знаю історію світової економіки та економічного факультету»!

Команда викладачів економічного факультету:

1. Б.Д.Сторощук – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, капітан команди.
  2. Ю.М. Лопатинський – д.е.н., проф.. завідувач кафедри бізнесу та управління персоналом.
  3. І.Г. Черданцева  – к.е.н., доцентка кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку.
  4. О.М. Бурдяк – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку.
  5. Т.В. Шемберко – старша лаборантка кафедри фінансів і кредиту.
  6. І.В. Губатюк – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.
  7. І.Я.Кузьмук – к.е.н., викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.
  8. Є.В.Ткач –  к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту.
  9. Т.Р. Заволічна – к.е.н., доцентка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування.

А наші студенти-менеджери показали високий гатунок інтелекту та командної роботи! Вітаємо студентську команду менеджерів:

1. Владислава Близнюк
  2. Гладка Ольга
  3. Мардар Віктор
  4. Чепига Юрій
  5. Ільчук Олександр

Перемогу серед студентів розділили команди кафедри Фінанси та Міжнародна економіка!

Почесне третє місце посіла команда кафедри Бізнесу та управління персоналом!

Гран-прі отримала команда викладачів!

Головне – ми відчули знову як добре спілкуватися зі студентами офлайн, бо це – енергетика позитиву, драйву та креативу.

Тішить, що студенти асоціюють рідний факультет з 7-ми чудесами світу – сім зіркових кафедр!

ВІВАТ славним традиціям розвитку економічної науки!

ВІВАТ 50 раз! Зі святом, друзі!Економічному факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича – 50!!!