Зустріч зі стейкхолдерами ОП «Менеджмент організацій і адміністрування»

Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування започаткувала серію зустрічей зі стейкхолдерами з метою пошуку шляхів удосконалення на економічному факультеті ЧНУ освітніх програм «Менеджмент організацій і адміністрування» та посилення практичної спрямованості підготовки фахівців з менеджменту.

Ефективною формою проведення таких зустрічей стали гостьові лекції для магістрів з курсу «Стратегічний менеджмент». До участі запрошуємо керівників підприємств, громадських організацій, ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, науковців з інших ЗВО.

Одна з таких зустрічей відбулася 26 квітня. Ми запросили до розмови заступника Глибоцького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Анатолія ТІМОФТІ та випускника ОП «Менеджмент організацій і адміністрування» 2019 року, голову громадської організації “Шанс” та депутата Острицької територіальної громади Івана КАЛАНЧУ.

Тема зустрічі – «Стратегії управління розвитком об’єднаних територіальних громад». До неї доєдналися викладачі кафедри – проф. Антохов А.А., доц. Заволічна Т.Р., асистенти Лусте О.О., Кузьмук І.Я., які мають багатий досвід участі у проєктах територіального розвитку Буковини.

Представники ОТГ зазначили необхідність розробки стратегій розвитку ОТГ, оскільки вони є умовою для формування планів і програм, фінансування проєктів місцевого розвитку. Як зазначив Анатолій Тімофті, у Глибоцькій громаді розроблено Стратегію на 90 сторінок, у якій зроблено ґрунтовний аналіз розвитку громади, а її «..короткий, на 30 сторінок, варіант знаходиться у мобільному телефоні, бо без представленої там інформації та аналізу важко контролювати всі процеси та забезпечувати їх відповідність визначеним пріоритетам». Отже, студенти «з перших вуст» розуміють важливість розробки стратегій та необхідність розуміння методології їх розробки так само, як і конкретних проєктів, що розробляються для реалізації стратегій.

Про такі проєкти в Острицькій територіальній громаді розповів Іван Каланча. Ще будучи студентом у дипломній роботі магістра він представив свій перший проєкт, після якого вже декілька разів подавався на отримання грантів з іншими проєктами. Іван прокоментував важливість навчання за ОП «Менеджмент організацій і адміністрування», зазначив необхідність теоретичної підготовки щодо менеджменту персоналу, психології управління, управління проєктами.Цікавість студентів викликало обговорення умов кар’єрного зростання випускника спеціальності «Менеджмент».

Чекаємо на майбутні зустрічі з нашими стейкхолдерами!