Запрошуємо взяти участь в управлінському хакатоні

Управлінський Хакатон: Стратегії регіонального розвитку в умовах нестабільності

Дата і час проведення: 01.05.24 р. з 10: 00 год до 12:00 год

Спільний івент

1. Міністерство економіки України
  2. ЧНУ ім. Ю. Федьковича (Чернівці)
  3. Поліський національний університет (Житомир)
  4. КНЕУ ім. Вадима Гетьмана (Київ)
  5. Університет  ім. Альфреда Нобеля (Дніпро)
  6. УАРМБО (Українська асоціація з розвитку менеджменту і бізнес освіти)

Організатори:

1. Зоя ГАЛУШКА, д.е.н., проф., зав. кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім. Ю. Федьковича

2. Валентина ЯКОБЧУК, к.е.н., проф., зав. кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету

Спікери:

1. Наталія ГОРШКОВА, директор Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування, Міністерство економіки України, “Україна: сценарії відновлювального зростання в умовах макроекономічної нестабільності”
  2. Михайло САГАЙДАК, д.е.н., проф., зав.  кафедри менеджменту  КНЕУ ім. Вадима Гетьмана «Екологічний комплаєнс: кейс для України».
  3. Володимир МОМОТ, д.е.н., професор  кафедри менеджменту Університету ім. Альфреда Нобеля (Дніпро). «Стратегії сталого розвитку громад на засадах концепції розумного міста (Smart City)»
  4. Микола ГУЙТОР – перший заступник голови Чернівецької обласної ради, к п.н. «Регіональний розвиток в умовах війни: виклики та можливості (на прикладі Чернівецької області)»
  5. Ірина ЛИТВИНЧУК, д.е.н., проф., керівник навчально-наукового центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проєктами Поліського національного університету, керівник проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізовується  за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», «Стратегічне планування: від затвердженого документу до успішного впровадження».
  6. Віталій Данкевич, д.е.н., проф., експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізовується  за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» «Адаптація стратегій розвитку територіальних громад до сучасних викликів: практичні кейси з Житомирської та Рівненської областей»
  7. Лариса ЄМЕЛЬЯНЕНКО, д.е.н., проф. кафедри економічної теорії  КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. «Форсайт як інструмент стратегічного управління регіональним розвитком в умовах нестабільності».
  8.  Володимир КИРИЛЕНКО, д.е.н., проф., зав.  кафедри економічної теорії  КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. «Інвестиційна безпека в стратегії регіонального розвитку»
  9. Володимир БРАЖЕВСЬКИЙ, заступник начальника Західного міжрегіонального управління НАДС – начальник відділу у Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях «Стратегічні напрями управління персоналом в сфері публічного адміністрування на регіональному рівні»
  10. Тетяна ЗАВОЛІЧНА, к.е.н., доц. кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім. Ю. Федьковича «Стратегічні інструменти реалізації проєктів транскордонного співробітництва (на прикладі Буковинського центру реконструкції і розвитку)»
  11. Надія ХОМ’ЯК, Начальник відділу соціально – економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету «Підходи до формування стратегії  розвитку Червоненської селищної територіальної громади до 2027 року в умовах сучасних викликів»