На кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування відбувся онлайн-захід “День унікального таланту”

24 листопада на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування відбувся онлайн-захід “День унікального таланту” в рамках щорічного святкування Дня Менеджера.

Формат цьогорічного святкового дійства полягав у створенні студентами креативного графічного та відео-контенту, який відображає усю багатогранність та унікальність професії Менеджера.

Щиро дякуємо усім учасникам, гостям свята за неймовірно теплу, родинну атмосферу!! Червоний колір, що яскравими вогниками спалахував під час події в кожному онлайн-віконці, чи то в дрес-коді, чи то в спеціально підібраних аксесуарах – це про нас, про нашу кафедру, адже червоний – це лідерство, впевненість, і звичайно ж Любов!

Вітаємо кафедру з черговою святковою подією в цей ювілейний для славного економічного факультету рік!

Як і було обіцяно, ми оголошуємо переможців конкурсної частини “Дня унікального таланту” в кожній з номінацій.

“Створення герба кафедри”

• 1 місце – команда “Ви ж економісти” та “Ви ж повинні знати”
  • 2 місце – команда “Грифони та Горгулії”
  • 3 місце – команда “Гаряча Вісімка”

Відео “У чому особливість Менеджера?”

• 1 місце – Гаряча Вісімка
  • 2 місце – Діти Сміта
  • 3 місце – Ви ж повинні знати

Відео “Моя кафедра – Simply The Best”