Підтримуємо ментальне здоров’я

10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я. Підтримка психічного здоров’я людини є важливим завданням в сучасних умовах, коли спостерігається надмірне навантаження на нашу психіку та емоції, яким є війна, й загальне погіршення соціально-економічної ситуації в країні. Студенти третього курсу економічного факультету спеціальності «Менеджмент» разом із кураторами Галиною ПОЧЕНЧУК та Світланою БОЙДОЮ 10 жовтня 2024 року відвідали активний і ресурсний День психічного здоров’я.

Захід був проведений викладачами та студентами кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з простором «Дбаю про себе» проєкту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я у сквері ім. Сидора Воробкевича. Під час проведення заходу всі бажаючі мали можливість отримати інформацію про особливості надання психологічної допомоги, спробувати арт-терапевтичні методики, ознайомитись з сучасними психотерапевтичними напрямками.

Студенти третього курсу економічного факультету разом із студентами третього курсу факультету, педагогіки психології та соціальної роботи спробували різні психологічні практики, психодіагностичні тести, ігри і метафоричні картки. Різні цікавинки забезпечили учасникам можливості вираження власних емоцій, позбавлення негативних переживань. Подібні акції є необхідними й корисними і дуже сподобались студентам, що по завершені було підтверджено веселою обідньою перервою.

Такий формат проведення заходів дає змогу досягнути завдань його предметної сфери, а також активізує міжфакультетську взаємодію в університеті. Дякуємо організатором за цікаві й актуальні нові можливості.