Працюємо в рамках внутрішньої академічної мобільності

15 травня 2024 року якраз перед візитом до ректорату для участі в таємному голосуванні на виборах нового ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Богдан Дмитрович Сторощук провів останнє в цьому навчальному році заняття за програмою внутрішньої академічної мобільності в Регіональному центрі підвищення кваліфікації Кіровоградської області в місті Кропивницький. В цьому навчальному році Сторощук Б.Д. провів з слухачами центру заняття з проблем змісту та інструментів економічної політики держави, інновацій як основного інструменту розвитку у постмодерному суспільстві, тенденцій та перспектив трансформації освітньої галузі в Україні. В рамках даної співпраці науковці центру брали участь також в обговоренні та рецензуванні змісту та механізмів розвитку освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» зі спеціальності 073 – «Менеджмент» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, яка реалізується на кафедрі економічної теорії, менеджменту і адміністрування.