Пройшла гостьова лекція на тему: “Стратегії формування та реалізації проєктів регіонального розвитку”

15 лютого 2022 року для студентів спеціальності «Менеджмент» було організовано гостьову лекцію директора ГО “Буковинський центр реконструкції і розвитку” Ярослава Васильовича Кирпушка на тему: “Стратегії формування та реалізації проєктів регіонального розвитку”.

До розмови приєдналися викладачі кафедри доц. Заволічна Т.Р., Сторощук Б.Д., Антохов А.А. та понад 80 студентів. Мова йшла про те, наскільки реальним та ефективним в Україні і на Буковині, зокрема, є стратегічне управління соціально-економічним розвитком.

Лектор відзначив велику важливість для реалізації стратегій територіального розвитку розробки та реалізації проєктів, спрямованих на розв’язання складних проблем, що стосуються розвитку інфраструктури, різноманітних соціальних завдань, екологічних та інших проблем.

У ході обговорення Ярослав Васильович зазначив, які важливі компетенції необхідні студентам-випускникам для того, щоб брати участь у розробці та реалізації проєктів, пояснив студентам реальні можливості для співпраці, проходження переддипломної практики. Студенти обговорили економічну ситуацію в країні, причини сучасної економічної кризи, перспективи самовизначення України   у глобальному світі.