Вітаємо зі вступом

Дорогі першокурсники та студенти скороченої форми навчання кафедри «Обліку, аналізу і аудиту»! Ви зробили важливий в житті крок і вступили на першу сходинку, що веде до отримання вищої освіти.

Викладачі кафедри «Обліку, аналізу і аудиту» вітають Вас із вступом до нашої кафедральної родини та з початком веселих років студентства, які нехай стануть для Вас найяскравішими та найкращими!

Від щирого серця професорсько-викладацький склад бажають Вам впевнено прокладати шлях до обраної професії і сміливо отримувати все нові і важливі знання, щоб в подальшому стати відмінним фахівцем – асом своєї справи! Високих прагнень і великих надій, грандіозних планів і перспективного майбутнього Успіхів у навчанні, гарних друзів і таких же викладачів, а найголовніше – здоров’я, оптимізму і любові!

Веселих і плідних років навчання ВАМ!