Відкритий діалог на тему: «Фізичні особи підприємці 2022 р. – практична теорія в період воєнного часу»

4 травня 2022 року в 11.30 в рамках вибіркової дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» кафедри «Обліку, аналізу й аудиту» для студентів 2-го курсу економічного факультету відбувся відкритий діалог на тему: «Фізичні особи підприємці 2022 р. – практична теорія в період воєнного часу» з практикуючим бухгалтером, Чорною Галиною Вікторівною (@gabo_consulting), випускницею 2014 року кафедри обліку, аналізу та аудиту, яка надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Студенти ознайомилися з умовами оподаткування фізичних осіб-підприємців в період воєнного часу. Галина Чорна представила цікаві практичні кейси. Спікер значну увагу звернула на ведення оподаткування фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування. Відкритий діалог з Галиною Чорною проходив в легкій атмосфері, студенти задавали цікаві питання, а спікер – набутим досвідом та практичними прикладами відповідала на запитання.

Дякуємо Чорній Галині Вікторівні (@gabo_consulting) за чудовий діалог!