Відбулася урочиста посвята першокурсників кафедри

01.10.2021 року в ТК «Георг Парк» відбулася урочиста посвята першокурсників кафедри «Обліку, аналізу та аудиту». Цьогорічна тематика посвяти у студенти кафедри обліку, аналізу та аудити економічного факультету була «Три бажання бухгалтера»!!!

Посвята показала, що три бажання у кожного бухгалтера різні, але в першу чергу – це щоб завжди сходився дебет з кредитом!!!

Свято відзначилось на всі 200%: чудова сонячна погода, веселі жарти, креативні постановки, цікаві конкурси. А ще кульмінаційною подією була вечеря за великим дружнім столом! Традиційною стравою, впродовж більш як п’яти років є банош. Ініціатором такої події була Тетяна Миколаївна, яка хоче бачити всю кафедральну родину, як одну сім’ю. Всі з радістю підтримують це дійство і співробітники, і студенти, адже саме така невимушена, дружня атмосфера всіх згуртовує.

Бажаємо, щоб у всіх першокурсників завжди здійснювались не тільки три бажання бухгалтера!!!