Студенти взяли участь у міжнародному проєкті CERGE-EI Foundation’s Development Economics

Нещодавно студентки 1 курсу» Крамаренко Анастасія та Сурду Ольга, стали учасниками міжнародного проєкту CERGE-EI Foundation’s Development Economics.

Проєкт, зокрема, передбачає створення можливостей для здобувачів  отримувати різносторонні знання, здобути практичні навички і відкривати для себе нові горизонти.

Заняття вдались цікавими та змістовними, викликали особливий інтерес та позитивні відгуки й залишили приємні спогади про спілкування.
Дівчата поділилися враженнями від участі у проєкті.

Крамаренко Анастасія: “Впевнено можемо сказати: усі задоволені! Це стало незабутнім досвідом для нас, який допоможе удосконалити особисті hard і soft навички.Комунікації з іншими студентами розширили мій світогляд, а одержаний досвід надав нову впевненість у собі. Хоча проєкт тривав тільки тиждень, він залишив позитивні емоції та враження на все життя.”Сурду Ольга: “Я надзвичайно вдячна за можливість взяти участь у цьому проєкті,  здобути нові знання та відчути незабутні емоції! Щоденні інтернаціональні лекції були напрочуд цікавими та пізнавальними. Проєкт дав змогу покращити мовні навички та академічні знання. Завдяки проекту ми отримали цінний досвід і сертифікат, який є підтвердженням наших знань на міжнародному рівні”