Спрощена система оподаткування. Основні поняття. Адаптація в сучасних умовах

12 травня 2021 року в 9.50 в рамках вибіркової дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» для студентів 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та «Менеджмент та адміністрування» відбулася зустріч з бухгалтером ТОВ «СВ Шина» Паленчук Мар’яною Антонівною (@mvp_accounting), а також вона надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Спікер розказувала про те як стати ФОП, групи спрощеної системи оподаткування, які види діяльності заборонені для ФОП, звіти та способи подачі звітності. Паленчук М.А. наводила багато практичних ситуацій з оподаткування фізичних осіб-підприємців та важливим було, те, що спікер зосередила увагу студентів на найчастіших проблемах, які виникають при використанні спрощеної системи оподаткування і надала можливі варіанти їх вирішення. Під час доповіді студенти задавали питання, які їх цікавили, що дозволило перетворити доповідь спікера в спокійне привітне спілкування.

На останок, спікер зауважила на перспективах і можливостях професії бухгалтера.

Дякуємо Мар’яні Антонівні Паленчук (@mvp_accounting) за зустріч!