Посвята першокурсників

13.10.2023 року в ТК «Георг Парк» відбулася урочиста посвята першокурсників кафедри «Обліку, аналізу та аудиту». Саме з цього дня першокурсники офіційно стали частиною нашої дружної і великої родини!

Посвята пройшла на всі 100%: радісна атмосфера, веселі жарти, креативні постановки. Під час урочистостей першокурсникам вручили значки спеціальності «Облік і оподаткування ЧНУ – 2023».

Кульмінаційною подією була вечеря за великим дружнім столом! Традиційною стравою, посвяти студентів вже багато років є банош. Викладачі кафедри «Обліку, аналізу і аудиту» вітають Вас із вступом до нашої кафедральної родини та з початком веселих років студентства, які нехай стануть для Вас найяскравішими та найкращими! Здобувайте освіту, адже лише освічена нація зможе розбудувати Батьківщину після нашої перемоги!!!