Пітчинг (конкурс) бізнес-ідей і стартапів в рамках проекту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge»

Студенти групи 171 спеціальності «Облік і оподаткування» взяли участь у пітчингу (конкурсі) бізнес-ідей і стартапів в рамках проекту Бізнес-інкубатор «Innovation challenge» ЧНУ імені Юрія Федьковича. Впродовж двох днів 51 різних факультетів і спеціальностей протягом двох днів презентували 39 власних бізнес проектів.

Журі проекту високо оцінили представлені бізнес-ідеї  і за результатами студенти отримали винагороди від партнерів (донорів) проекту.

Учасники, які отримали грошову винагороду від Чернівецької ОДА на суму – 5000 грн. (за посередництва громадської організації «Український розвиток» – керівник  Яна Мельник)

1. Андрій Петращук. «Liquid sugar».
  2. Анастасія Лупу, Юлія Присяжнюк. Ветеринарна аптека «Fluffy Paws».

Учасники, які отримали 1282 грн. від АТ КБ «ПриватБанк»

1.  Андрій Петращук. «Liquid sugar».
  2.   Краснійчук Едуард, Міхалчан Серафим. «Автотрек Чернівці».
  3.   Хащук Оксана. Котеджі під здачу «Na Vodi».
  4.   Лупу Анастасія, Присяжнюк Юлія.  Ветеринарна аптека «Fluffy Paws».
  5.  Матей Віталій, Обшанська Євгенія. ЕкоПелети «EcoPellets».

Дякуємо модератору заходу – заступнику декана економічного факультету Наталії Філіпчук, журі та експертам!!!